Gotowe integracje Ringostat

Zintegruj platformę telefoniczną Ringostat z popularnymi systemami

Zamów demo
google-analytics
Google Analytics
Integracja Ringostat i Google Analytics pozwala na przesłanie niezbędnych danych na konto Google Analytics. Wykonaj szczegółową analitykę. Analizuj konwersje i połączenia online w jednym systemie.
pipedrive
Pipedrive
Po zakończeniu rozmowy Ringostat wysyła do Pipedrive dane o nagraniu rozmowy, czasie trwania, statusie, źródle reklamy itp. Kontakty, transakcje i zadania są tworzone automatycznie, odpowiedzialni pracownicy są przypisani.
hubspot
Hubspot
Ringostat przekazuje informacje o połączeniach z klientami do HubSpot, dzięki czemu menedżer nie musi wprowadzać danych ręcznie. Do kontaktu dodawane są informacje o kliencie: jego numer telefonu, źródło skierowania itp.
salesforce
Salesforce
Dzięki integracji Ringostatu z Salesforce, dane o połączeniach są automatycznie przekazywane do systemu podczas rozmowy telefonicznej. Nowe zadania, transakcje i kontakty są tworzone w oparciu o inteligentną logikę integracji.
google-ads
Google Ads
Kontroluj skuteczność reklamy kontekstowej. Dzięki integracji z Google Ads, możesz zobaczyć koszty promocji bezpośrednio w sekcji Ringostat Analytics.
facebook
Facebook
Dowiedz się, jak opłaca się reklama na portalu społecznościowym. Integracja pozwala zobaczyć bezpośrednio w Ringostacie, ile pieniędzy zostało wydanych na reklamę na Facebooku. Dane w kontekście poszczególnych kampanii pojawiają się w sekcji Analytics.
instagram
Instagram
Integracja pozwoli Ci analizować koszty reklamy na Instagramie bezpośrednio w interfejsie śledzenia połączeń. Informacje te dostępne są w sekcji Analytics, w kontekście poszczególnych kampanii.
messenger
Messenger
Komunikuj się z klientami z sieci społecznościowych w jednym interfejsie. Dzięki integracji z Ringostatem, na Twojej stronie pojawia się widget komunikacyjny zawierający Messengera. Kiedy klient pisze wiadomość na Facebooku, menedżer widzi wyskakujące powiadomienie.
zoho-crm
Zoho CRM
Dzięki integracji z Ringostat, Zoho otrzymuje dane o połączeniach i automatycznie uruchamia zdarzenia, które sam ustawisz. Inteligentna logika integracji jest elastycznie konfigurowana w specjalnej matrycy.
facebook-pixel
Facebook Pixel
Dowiedz się jak działa reklama i zoptymalizuj swoje kampanie. Dzięki integracji z Ringostat, Pixel otrzymuje dane o połączeniach od użytkowników, którzy kliknęli w reklamy na Facebooku i Instagramie. Trafiają tam jako standardowe wydarzenie z kategorią "Kontakt".
planfix
Planfix
Dzięki integracji z Ringostat, w Planfixie tworzone są kontakty po połączeniach przychodzących i wychodzących. Połączenie jest zapisywane na karcie kontaktów lub w ostatnim aktywnym zadaniu, ze wskazaniem, który kierownik odebrał lub wykonał połączenie.
odoo-crm
Oddo CRM
Integracja Ringostatu i Odoo oszczędzi menedżerom ręcznej pracy – ponieważ leady i/lub transakcje będą tworzone w CRM bez ich udziału. Na życzenie, wsparcie techniczne Ringostat może skonfigurować transfer tagów utm do Odoo CRM.

Nie znalazłeś gotowego rozwiązania?

Skontaktuj się z nami. Być może już pracujemy nad tą integracją.
Zamów demo